Za objednávku billboardových plôch dostanem cashback

Volám sa Lukáč. Michal Lukáč. Agent pre všetko v menšej marketingovej agentúre v Žiline. Robím projekťáka, starám sa o spokojnosť našich klientov, včasné dodávky tlačovín, múdre vylepšenia na weboch a zadávam aj vonkajšiu reklamu. Portálov, kde sa dajú naklikať existujúce a voľné reklamné plochy, je u nás niekoľko. Vyskúšal som prakticky všetky, ale od minulého mesiaca už budem využívať len mojeBillboardy.sk. Prečo? Pretože mi za zadávanie reklamy ponúkli peniaze.

Pre našich klientov objednávam každý mesiac dobrú desiatku billboardových plôch. Na portále mojeBillboardy.sk si vyberiem vhodné lokácie a portál ma napriamo prepojí s majiteľmi plochy. Neplatím žiadne provízie, komunikujem priamo s majiteľom plochy a jemu za reklamu tiež platím. Avšak za zadanú reklamu dostanem zaplatené tiež ja. Portál mojeBillboardy mi dá za každú realizovanú zákazku 10 . Za mesiac si tak prídem na dobrých 100 , ktoré vlastne nezarobím ničím iným ako plnením toho, čo mám v popise práce. Preto na portále mojeBillboardy.sk objednávam reklamné plochy veľmi rád.

Každý mesiac pošlem na e-mail martin.chytry@mojeBillboardy.cz objednávkové listy všetkých zákaziek, ktoré som cez portál mojeBillboardy realizoval, spolu s číslom svojho účtu. Nič zložité, žiadne zapeklité pravidlá - skrátka skvelá spolupráca po všetkých stránkach.

Objednávate billboardové plochy podobne ako ja a pripadá vám cashback zaujímavý? Mrknite na jednoduché pravidlá cashback v mojeBillboady.sk.

Čítajte ďalej


Čo sú mojeBillboardy.sk

  • Združená ponuka desiatok agentúr vlastníkov reklamných plôch
  • Rýchle porovnanie cien naprieč celým trhom - prehľadne na jednom mieste
  • Tisíce billboardov v online mape, jednoduchý výber
  • Spojíme vás priamo s majiteľmi reklamných plôch - bez sprostredkovateľov
  • V ponuke len spoľahliví, overení dodávatelia reklamy
  • Zadajte dopyt a obdržíte ponuky všetkých agentúr, ktoré vlastnia plochy v danej lokalite!