Pre majiteľov plôch

Na portáli mojeBillboardy nájdete reklamné plochy väčšiny slovenských billboardových agentúr. Pokiaľ medzi ne nepatríte, radi Vás na portál zaradíme.

Získajte nových zákazníkov 

Mesačne spracujeme stovky dopytov na vonkajšiu reklamu. Naši klienti sú lokálne firmy – autosalóny, obchodné centrá alebo politické strany – či veľké korporácie. Vďaka zaradeniu na portál mojeBillboardy získate k takýmto zákazkám prístup. Môžete tak veľmi ľahko realizovať nové obchody a nájsť nových zákazníkov. 

Inzerujte reklamné plochy 

Svoje reklamné plochy na portáli mojeBillboardy inzerujete úplne zadarmo. Ich vloženie do databázy vykonajú naši pracovníci, takže je to pre Vás jednoduché. Stačí nám zaslať zoznam plôch s Vaším cenníkom, všetko ostatné už zariadime. 

Vyskúšajte mojeBillboardy 

Na portáli mojeBillboardy nájdete desiatky billboardových a reklamných agentúr, ktoré naše služby využívajú už od roku 2011. Spolupracujeme s celoplošnými agentúrami so širokým portfóliom tisícov reklamných plôch, ale tiež s drobnými podnikateľmi či majiteľmi niekoľkých billboardov. Veľkosť pre nás nehrá rolu. 

Napíšte nám

Na Vaše otázky radi zodpovieme e-mailom na info@mojeBillboardy.sk alebo telefonicky +421 910 717 007.