Časté otázky

1. Ako to funguje?
Zadajte nezáväzný dopyt online alebo nám zavolajte a zadefinujeme ho spoločne. Váš dopyt pošleme agentúram, ktoré vlastnia plochy v lokalite, o ktorú máte záujem. Agentúry pošlú ponuku a Vy si vyberiete konkrétnu plochu podľa Vašich predstáv. Zároveň ľahko porovnáte ceny jednotlivých agentúr. S agentúrou sa môžete dohodnúť aj na príprave grafiky, tlače plagátov a samotnom polepe. Po začatí prenájmu dostanete ku každej ploche fotografiu, ktorá ukazuje, že Váš plagát bol v poriadku nalepený.

mojeBillboardy združujú členské agentúry a zabezpečujú, že sa Vaša požiadavka dostane do správnych rúk. Služba je pre Vás zdarma. Prenájom plôch už objednávate priamo u vybranej agentúry. Po skončení kampane Vás budeme kontaktovať z dôvodu overenia spokojnosti, aby sme mohli garantovať najvyššiu kvalitu služieb všetkých našich členských agentúr.

2. Zahŕňajú ceny na webe aj tlač plagátov a ich výlep?
Cena zahŕňa mesačný prenájom, výlep plagátu a odovzdanie fotografií realizovaného vylepenia. Plagáty buď dodáte vlastné, alebo ich tlač zariadi agentúra - stačí si vybrať. Cena tlače sa líši podľa objemu zákazky a konkrétnej agentúry a pohybuje sa od 20 do 40 Eur za kus.

3. Ponúkate množstevné / dlhodobé / last-minute zľavy?
Ponúkané zľavy sa líšia podľa konkrétnej agentúry. Najvyššie zľavy (až 50%) zvyčajne dosiahnete pri nákupe last-minute - tzn. nákup na poslednú chvíľu, len pár dní pred začiatkom kampane. Časté sú tiež množstevné zľavy pri nákupe viacerých plôch naraz a zľavy pri dlhodobom prenájme (6 a viac mesiacov).

4. Zahŕňajú ceny na webe aj DPH?
Ceny uvádzame bez DPH.

5. Kto zariadi prípravu grafiky a tlač plagátov? Koľko to stojí?
Forma realizácie je na Vás. Môžete dodať vlastné plagáty, alebo sa o grafiku a tlač postará priamo vybraná agentúra. Ak o tieto služby máte záujem, stačí túto skutočnosť uviesť v požiadavke. Cena tlače sa líši podľa objemu zákazky a konkrétnej agentúry a pohybuje sa od 20 do 40 eur za kus. Cena za prípravu grafiky je individuálna, ale niektoré agentúry ju ponúkajú zadarmo v cene prenájmu.

6. Môžem si prenajať len jedinú plochu? A aká je najkratšia dĺžka prenájmu?
Áno, môžete si prenajať iba jednu plochu.  Plochy sa prenajímajú zvyčajne na celé kalendárne mesiace.

7. Je to drahšie, keď zadám požiadavku cez Vás a nie priamo agentúre, ktorá vlastní konkrétny billboard?
Klientom prichádzajúcim cez mojeBillboardy garantujeme prinajhoršom rovnaké ceny, ako keby sa na daného vlastníka billboardov obrátili priamo. Často ale cez nás získate plochy lacnejšie: agentúry vedia, že vďaka mojeBillboardy dostanete viac možností, a preto Vám ponúknu výhodnú cenu ihneď.

8. Za ako dlho dostanem ponuky od agentúr?
Agentúry reagujú na požiadavku väčšinou nasledujúci pracovný deň. Ak požadujete konkrétnu plochu a majiteľ Vás nekontaktuje do dvoch dní, je zrejme táto plocha obsadená. Prosím zadajte požiadavku na inú plochu alebo nám pošlite všeobecnú požiadavku na celú lokalitu.

9. Sú plochy, ktoré ponúkate na webe, aktuálne voľné?
Nie - na webe nájdete aj plochy, ktoré môžu byť obsadené. Prosím, zadajte požiadavku a agentúra Vám oznámi či je plocha voľná a môže ju na požadovaný termín rezervovať.